ZEYNEL İSTİNYE MUHALLEBİCİSİ

#zeynel1925

Cumhuriyet tarihimizden bir lezzet;

Bir asra yakındır, ağızlarımızı tatlandıran Zeynel Muhallebicisi, değerinden 
hiçbir şey kaybetmeyen bir marka olarak günümüze gelmiştir.

KURUMSAL

Zeynel Muhallebicisi  

Zeynel Muhallebicisi olarak, 99 yıldır sizlerin beklenti ve isteklerinizi özenle yerine getirmek için çalışmaktayız. Üretimimizi kültürümüzün bize mirasından faydalanarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin hepsi özenle seçilen, kaliteli ve geleneksel. Ürünlerimizde yapay katkı maddesi, kıvam arttırıcı, renklendirici, tatlandırıcı, anti-oksidan, asitlik düzenleyici ve aroma verici katkı kullanmıyoruz.

Ürünlerimiz her eve her sofraya güvenle ve sağlıkla girebilir. Tadı damağınızda kalacak lezzetler ile alacağınız hazza kefiliz.

Yoğun gün temposunda yemek yapamayanların imdadına hızlı soframız yetişiyor. İster ocakta, ister mikrodalgada ‘ISIT YE’ ürünlerimiz 5 dakikada hazır. Anne elinden çıkmış doğallıkta ve lezzetteki ürünlerimizi dilerseniz Çankaya Simon Bolivar şubemizde paket sipariş verebilirsiniz.

Zeynel Muhallebicisi’nin kullandığı malzemeler geleneksel olarak, sağlık ve hijyen koşullarına uygun hazırlanmaktadır. Müşterilerin taleplerine ve damak zevklerine uygun üretmek için uzun yıllardır çalışmaktayız.

Zeynel Muhallebicisi olarak, ürünün hazırlanışından sunum şekline, sunumun yapıldığı hizmet noktasının tasarımından, personelin eğitimine kadar pek çok konuda hazır bir paket olan Franchising hizmeti sunan bir firmayız. Cafe ve Cafe-Restoran olmak üzere İki farklı Franchise içeriğimiz bulunmaktadır. Zeynel Muhallebicisi Kafemiz daha sınırlı bir menüsü ile daha düşük maliyetlerle hizmet sunarken, Cafe-Restoranımız ise zengin menüsü ile daha geniş mağazalarda, daha konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Doğallığından ve tazeliğinden ödün vermeyen Zeynel Muhallebici, yeni lezzetler keşfetme tutkusunda olanları, gününe tat katmak isteyenleri ve her değerli müşterisini nezih mekânına davet ediyor.

Misyonumuz

Zeynel Muhallebicisi, geçmişten geleceğe doğal lezzetinden ödün vermeden ilerlemeyi amaçlamaktadır. Malzemenin en kaliteli ve en tazesini, anne eli lezzetleriyle üretmeye devam etmektedir. Sağlıklı beslenmenin en iyi adımlarını inşa etmekteyiz.   

Vizyonumuz

Zeynel Muhallebicisi olarak, müşterilerinin yüksek beklentilerini karşılayabilmek çok önemlidir. Bu sebeple her gün her dakika daha iyisini yapmak, sürekli gelişim ve araştırma içinde olarak lezzet çeşitlerine yenilerini eklemeyi amaçlamaktadır. Bu zamana kadar klasikleşmiş ürünlerin dışına çıkarak farklı lezzetleri de müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Her zaman sağlıklı, lezzetli ve iyi pişirilen yemekler takdim etmek esas amacımızdır.